Nordkonsult

"Vi levererar kvalificerade tekniska konsulttjänster till regionens teknik- och industriföretag"

"Vi drivs av strävan efter ständig förbättring"

Vi tror på att inspiration och produktivitet föds av glädje och motivation, därför är gemenskap och laganda viktiga ledord för oss.

Vi tillsammans skapar en inspirerande arbetsmiljö och ett klimat med högt till tak, där alla medarbetare är lika viktiga pusselbitar i vår laguppställning. Vi sätter alltid våra kunder i centrum och är helt beroende av våra kunders förtroende för oss. Vår vision är att vara kundernas naturliga förstahandsval.

Vi är tillsammans Nordkonsult, som utgörs av kompetenta teknikkonsulter med spetskompetens inom en rad områden:

  • Konstruktion och ritningsframställning
  • CE-märkning
  • Projektledning
  • Förstudier
  • Projektering
  • Byggledning
  • BAS-U/BAS-P
  • Inköp - och upphandlingsstöd
  • Dokumentation och instruktioner
  • Helhetsåtaganden

KUNDER OCH REFERENSER

Vår erfarenhet inkluderar att sedan 2003 jobba med bl.a följande kunder

Är du den vi söker?

info@nordkonsult.nu

+46(0)70 349 44 82

HÄR FINNS VI

FÖLJ OSS PÅ FACEBOOK

VÅRT LAG

Magnus Brännström : VD
Magnus Brännström VD
magnus.brannstrom@nordkonsult.nu
+46 (0)72 217 55 13
Mikael Önnervall :
Mikael Önnervall
mikael.onnervall@nordkonsult.nu
+46 (0)70 605 44 95
Andreas Lantto :
Andreas Lantto
andreas.lantto@nordkonsult.nu
+46 (0)70 349 44 82
Magnus Henriksson :
Magnus Henriksson
magnus.henriksson@nordkonsult.nu
+46 (0)70 200 96 01
Mattias Fredriksson :
Mattias Fredriksson
mattias.fredriksson@nordkonsult.nu
+46 (0)70 341 17 02
Fredrik Hedman :
Fredrik Hedman
fredrik.hedman@nordkonsult.nu
+46 (0)72 501 63 18
Krister Rantapää :
Krister Rantapää
krister.rantapaa@nordkonsult.nu
+46 (0)70 568 47 24
Bernt Hedin :
Bernt Hedin
bernt.hedin@nordkonsult.nu
+46 (0)70 391 18 44
Andreas Gelfgren :
Andreas Gelfgren
andreas.gelfgren@nordkonsult.nu
+46 (0)70 277 80 96
Mattias Andersson :
Mattias Andersson
mattias.andersson@nordkonsult.nu
+46 (0)70 624 76 81
Henrik Vuopio :
Henrik Vuopio
henrik.vuopio@nordkonsult.nu
+46 (0)70 626 61 12
Anton Åström :
Anton Åström
anton.astrom@nordkonsult.nu
+46 (0)73 805 07 78
Stefan Välimaa :
Stefan Välimaa
stefan.valimaa@nordkonsult.nu
+46 (0)73 055 61 51
Ove Segerlund :
Ove Segerlund
ove.segerlund@nordkonsult.nu
+46 (0)70 618 28 29
Leif Winza :
Leif Winza
leif.winza@nordkonsult.nu
+46 (0)70 618 28 19
Erik Hedlund :
Erik Hedlund
Erik.hedlund@nordkonsult.nu
+46 (0)70 256 70 25

© 2019 Nordkonsult i Luleå AB


info@nordkonsult.nu

Nordkalottvägen 8
97254 Luleå