Våra medarbetare

Träffa vårt team! Här finner du kontaktuppgifter till våra medarbetare i Luleå och Skellefteå.

Luleå

Nordkalottvägen 8, 972 54 Luleå – Visa på karta (google maps)

Magnus Brännström, VD
magnus.brannstrom@nordkonsult.nu
+46 (0)72-217 55 13

Erik Juto, Gruppchef El/automation
erik.juto@nordkonsult.nu
+46 (0)76-100 28 78

Jenny L Johansson, Kontorschef Luleå
jenny.l.johansson@nordkonsult.nu
+46 (0)73-043 44 09

Adam Arngren
adam.arngren@nordkonsult.nu
+46 (0)73-035 17 82

Alice Rönnquist
alice.ronnquist@nordkonsult.nu
+46 (0)73-066 76 20

Anders Gustafsson
anders.gustafsson@nordkonsult.nu
+46 (0)70-256 06 38

Andreas Lantto
andreas.lantto@nordkonsult.nu
+46 (0)70-349 44 82

Andreas Lindberg
andreas.lindberg@nordkonsult.nu
+46 (0)73-044 75 97

Anton Åström
anton.astrom@nordkonsult.nu
+46 (0)73-805 07 78

Bernt Hedin
bernt.hedin@nordkonsult.nu
+46 (0)70-391 18 44

Christian Skogh

Christian Skogh 
christian.skogh@nordkonsult.nu 
+46 (0)73-544 08 55 

Caroline Hägglund
caroline.hagglund@nordkonsult.nu
+46 (0)70-811 95 85

Daniel Hansson
daniel.hansson@nordkonsult.nu
+46 (0)70-680 88 85

Emil Björnström
emil.bjornstrom@nordkonsult.nu
+46 (0)72-729 75 01

Emil Wiberg
emil.wiberg@nordkonsult.nu
+46 (0)73-846 32 08

Erica Jämsä
erica.jamsa@nordkonsult.nu
+46(0)70-285 85 86

Erik Hedlund
erik.hedlund@nordkonsult.nu
+46 (0)70-256 70 25

Fred Edström
fred.edstrom@nordkonsult.nu
+46 (0)72-819 80 18

Fredrik Hedman
fredrik.hedman@nordkonsult.nu
+46 (0)72-501 63 18

Henrik Vuopio
henrik.vuopio@nordkonsult.nu
+46 (0)70-626 61 12

John Takino Sundström
john.sundstrom@nordkonsult.nu
+46 (0)73-056 44 46

Jonas Gustafsson
jonas.gustafsson@nordkonsult.nu
+46 (0)70-606 95 38

Krister Rantapää
krister.rantapaa@nordkonsult.nu
+46 (0)70-568 47 24

Lars Möller
lars.moller@nordkonsult.nu
+46 (0)72-713 45 46

Leif Winza
leif.winza@nordkonsult.nu
+46 (0)70-618 28 19

Magnus Henriksson
magnus.henriksson@nordkonsult.nu
+46 (0)70-200 96 01

Mattias Andersson
mattias.andersson@nordkonsult.nu
+46 (0)70-624 76 81

Mattias Fredriksson
mattias.fredriksson@nordkonsult.nu
+46 (0)70-341 17 02

Mikael Önnervall
mikael.onnervall@nordkonsult.nu
+46 (0)70-605 44 95

Niklas Nilsson
niklas.nilsson@nordkonsult.nu
+46 (0)73-077 82 79

Ove Segerlund
ove.segerlund@nordkonsult.nu
+46 (0)70-618 28 29

Peder Lundkvist
peder.lundkvist@nordkonsult.nu
+46 (0)70-670 64 83

Per Hortlund
per.hortlund@nordkonsult.nu
+46 (0)70-536 18 39

Stefan Välimaa
stefan.valimaa@nordkonsult.nu
+46 (0)73-055 61 51

Tobias Krekula
tobias.krekula@nordkonsult.nu
+46 (0)72-733 99 86

Viktor Harnesk
viktor.harnesk@nordkonsult.nu
+46 (0)70-618 28 11

Albin Ekström
albin.ekstrom@nordkonsult.nu
+46 (0)76-338 31 99

Skellefteå

Servicegatan 1, 931 76 Skellefteå – Visa på karta (Google maps)

Markus Hamreby, VD
markus.hamreby@nordkonsult.nu
+46 (0)70-238 99 95

Jonas Lundmark
jonas.lundmark@nordkonsult.nu
+46 (0)70-358 35 84

Anton Burman
anton.burman@nordkonsult.nu
+46 (0)70-242 06 28

Emil Nordström
emil.nordstrom@nordkonsult.nu
+46 (0)73-087 51 55

Peter Ericson
peter.ericson@nordkonsult.nu
+46 (0)70-305 54 55

Johan Långström
johan.langstrom@nordkonsult.nu
+46 (0)76-492 41 71

Torbjörn Höglund
torbjorn.hoglund@nordkonsult.nu
+46 (0)73-052 46 13

Niklas Westerlund
niklas.westerlund@nordkonsult.nu
+46 (0)73-065 32 42